Процедура оформлення статусу безробітного за допомогою додатку «Дія» займе 10 хвилин. Тепер не обов’язково іти до центру зайнятості, аби зареєструватися. Особливо це важливо в умовах карантину.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у «Фейсбук» опублікував покрокову інструкцію, як оформити статус безробіття в додатку, не виходячи із дому.

  1. Авторизуватися на порталі «Дія».
  2. Обрати відповідну послугу.
  3. Заповнити анкету та прикріпити визначений перелік документів.

«Уся процедура займатиме приблизно 10 хвилин, а термін розгляду заявок у центрі зайнятості в період карантину не повинен перевищувати одного робочого дня.

Сповіщення про результат опрацьованої заявки надходитиме на електронну пошту, смс-повідомленням на телефон, а також буде доступним в особистому кабінеті користувача на порталі «Дія», – сказано в повідомленні.

Шмигаль закликав усіх, хто втратив роботу, надсилати заявки в центри зайнятості для отримання допомоги. Він підкреслив, що у Фонді боротьби з COVID-19 передбачено фінансову підтримку Фонду соцстрахування та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Додамо, 24 квітня на засіданні Уряд підтримав запуск експериментального проекту оформлення статусу безробітного та отримання допомоги по безробіттю онлайн через портал «Дія».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут