Карантин, що триває більше місяця, блокує роботу малого та середнього бізнесу. Щоб підтримати підприємців, 27 квітня міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням дозволити працювати ринкам всіх типів та бізнесу, а також послабити під час карантину умови його ведення.

Про це інформують у мерії Володимира-Волинського.

До слова, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від  11 березня 2020 року, багатьом підприємствам до 11 травня 2020 року заборонено здійснювати торговельну діяльність.

“Податкові пільги на період дії карантину, які запроваджені як на державному рівні, так і на місцевому, не дають бажаної підтримки бізнесу. Зараз малий і середній бізнес перебувають у фінансовій кризі, адже їм доводиться платити податки (хоча й частково), кредити та  оренду некомунального майна”, – зазначив міський голова.

Щоб підтримати бізнес, у виконкомі міської ради прийняли рішення на час карантину призупинити нарахування орендної плати та компенсації за надані комунальні послуги суб’єктів господарювання, що орендують приміщення міської комунальної форми власності у закладах освіти, фізичної культури і спорту, управління освіти, молоді та спорту та інші.

Серед міст обласного підпорядкування таке  рішення прийняте лише в місті Володимирі-Волинському.

Міський голова Петро Саганюк зауважив, що представники місцевої влади стали заручниками ситуації, однак продовжують відстоювати інтереси бізнесу, який передусім є наповнювачем міського бюджету.

“Я звертаюсь до Прем’єр-міністра України з проханням послабити умови ведення діяльності під час карантину і дозволити працювати ринкам (всіх типів) та бізнесу за місцем ведення діяльності”, – наголосив Петро Саганюк.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут