Під час світової боротьби з пандемією коронавірусу найбільше страждають звичайні працівники підприємств, які навіть попри карантин не можуть працювати дистанційно, і тому ходять на роботу. Декому настільки вривається терпець, що у соцмережах відкрито пишуть про поточну ситуацію на місці роботи.

 Нещодавно з’явилася інформація про те, що керівництво місцевого меблевого підприємства «Гербор» відправляє людей у відпустки за власний рахунок. За словами працівниці підприємства, у квітні деякі робітники отримають лише чверть чесно заробленого, тобто 0,25 ставки. Що далі – поки невідомо.

Працівники відкрито в соцмережах жаліються через невизначеність на підприємстві “Гербор”.

Нагадаємо, ми раніше інформували про те, що на іншому місцевому підприємстві “Venger” працівників відправляють у “відпустку за власний рахунок”. Людям платять зарплату у конвертах і змушують працювати на старому обладнанні, яке загоряється просто під час роботи.

«Княжий Град» інформував і про причетність місцевого підприємства «Гербор» до бурштинової контрабанди, про яку повідомив журналіст телеканалу «1+1» Євген Плінський. Крім цього директор підприємства «Гербор» Олег Борбелюк відзначився і тим, що, свого часу, очолював Володимир-Волинський осередок партії «Наш край», до якої також входять депутати Володимир-Волинської міської ради – керівник молодіжної «Партії регіонів» Максим Клим’юк та одіозний депутат Руслан Мороз.

Свої люди для Росії: директор «Гербору» Олег Борбелюк під час війни гуляв новосілля у елітному маєтку Московського Митрополита? – журналісти програми «Гроші»

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут