Найбільший український оператор поштового зв’язку «Нова пошта» ввів спеціальну посаду адміністратора, який обслуговуватиме клієнтів з оплаченими посилками на вулиці. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-служба компанії.

Біля відділень «Нової пошти» почали працювати адміністратори, які на вулиці обслуговують клієнтів з оплаченими посилками. Тепер клієнти, які прийшли отримати заздалегідь оплачену посилку, можуть не заходити до відділення, адміністратор на вулиці сам підійде до них, проведе ідентифікацію і видасть посилку», – сказано в повідомленні.

У компанії також повідомили, що оплатити посилку можна безпосередньо на вулиці за допомогою мобільного додатку «Нової пошти».

Згідно з повідомленням, зараз обслуговують клієнтів на вулиці майже 500 адміністраторів відділень по всій Україні. Залежно від кількості клієнтів цю функцію виконують один або два співробітники. Адміністратори працюють на вулиці при температурі від +4 і за сприятливих погодних умов.

Обслуговування клієнтів на вулиці триває протягом усього робочого дня.

У адміністраторів, як і у всіх інших співробітників, є засоби індивідуального захисту – маски, рукавички і антисептик.

У «Новій пошті» повідомили, що при виборі відділень, в яких вводили посаду адміністратора, «Нова пошта» керувалася оборотом відділення, кількістю працівників у відділенні, а також відсотком відправлень на видачу.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут