Великдень, Пасха або Світле Христове Воскресіння – найбільше та найдавніше християнське свято, бо це свято перемоги добра над злом, життя над смертю. Великдень у 2020 році припадає на 19 квітня.

Про це інформує “24 канал“.

Великдень – найочікуваніше свято багатьох християн.

Свято символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей і спасіння людського роду від страшних бід.

Нагадаємо, протягом великодніх свят на Волині, як і у попередні вихідні, діятимуть посилені карантинні заходи. Тому людей просять з 18 квітня 13 години до 21 квітня 6 години ранку не виходити з дому. Обмеження, щоправда, мають рекомендаційний характер.

У МВС наголосили, що під час богослужінь в церкві можуть бути присутні максимум 10 людей, і це не прихожани. Це лише ті люди, які забезпечують службу і допомагають її проводити, а також ті, хто забезпечує трансляцію онлайн. Всі вони мають бути в масках. Сама паства зможе заходити в храм після служби, якщо це малий приход – по одній людині, якщо великий – по дві людини.

Варто зауважити, що Великодні богослужіння транслюватимуть п’ять телеканалів.

ICTV та UA:Перший о 7:30-11:00 19 квітня транслюватимуть богослужіння духовенства Української греко-католицької церкви;

1+1 і UA:Перший о 23:30-3:00 в ніч із 18 на 19 квітня показуватимуть великодні молитви Православної церкви України;

Україна й Інтер о 23:00-3:00 в ніч із 18 на 19 квітня транслюватимуть богослужіння з храмів Української православної церкви.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут