Партнерами в організації рейсів виступають українська авіакомпанія “Елерон”, латвійська авіакомпанія AirBaltic та національний поштовий оператор Латвії.

Про це інформує УНІАН.

Національний оператор поштового зв’язку “Укрпошта” та міжнародний логістичний оператор Cainiao Network, що належить китайській компанії Alibaba Group, запустили регулярне вантажне авіасполучення для швидкої доставки посилок, замовлення яких було зроблене на торговому інтернет-майданчику AliExpress.

Про це повідомила прес-служба “Укрпошти”.

“Міжнародний логістичний оператор Cainiao Network спільно з національним поштовим оператором “Укрпошта” запустили регулярне вантажне авіасполучення в Україну для швидкої доставки посилок. Нові рейси допоможуть забезпечити прискорені перевезення замовлень AliExpress в умовах карантину”, – сказано в повідомленні.

Партнерами в організації рейсів виступили українська авіакомпанія “Елерон”, латвійська авіакомпанія AirBaltic і національний поштовий оператор Латвії.

Згідно з повідомленням, авіамаршрути запущені з міст з найбільшими розподільними центрами Cainiao Network в Європі, а рейси на першому етапі будуть виконуватися в місто Львів.

І “Укрпошті” повідомили, що на сьогодні середній термін доставки замовлень AliExpress в Україну становить близько 15-20 днів, а запуск чартерних рейсів скоротить час отримання посилок на період обмежень на наземні перевезення.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут