9 квітня у Володимирі-Волинському провели демонтаж самовільно розміщених рекламних конструкцій ПП “Володимирдрук”.

Про це інформують на офіційному сайті Володимира-Волинського.

Підприємство не сплачувало плату за користування місцем розміщення рекламних засобів, через що місто недоотримало в бюджет 42 590, 33 гривень. Управлінням архітектури виконкому Володимир-Волинської міської ради неодноразово були надіслані листи з проханням навести порядок із рекламою, які не знайшли адресата.

Виконавчий комітет звернувся до поліції з приводу самочинно влаштованих рекламоносіїв ПП “Володимирдрук”, оскільки термін дії укладених підприємством договорів закінчився, а заходи щодо його продовження вжиті не були. Попри це підприємство продовжувало користуватися місцями розташування рекламних засобів, не сплачуючи кошти, що призвело до втрат для міського бюджету. Сума, яку мало б сплатити ПП “Володимирдрук” за розміщення комерційної реклами, становить 42 590, 33 гривень.

Згідно витягу з ЄДР про проведення державної реєстрації юридичної особи засновниками ПП “Володимирдрук” є Киричук Микола Семенович та Пирожик Марія Костянтинівна.

Під час спілкування з правоохоронцями Микола Киричук відмовився від надання будь-яких пояснень згідно статті 63 Конституції України, а Марія Пирожик в усній формі пояснила, що жодного відношення до приватного підприємства не має і де воно знаходиться їй не відомо.

Цікаво, що при перевірці адрес розташування підприємства, а також громадської організації “Рідне місто”, від імені якої була надрукована незаконна реклама, працівники поліції виявили, що двері приміщень зачинені. Також не було зафіксовано жодних вивісок, які б свідчили про ведення такої діяльності у цих приміщеннях. На телефонні дзвінки, які були оприлюднені в мережі Інтернет, ніхто не відповів.

У поліції продовжують працювати із замовниками реклами та повідомляють, що при виявленні та опитуванні керівництва ПП “Володимирдрук” буде вирішене питання щодо притягнення їх до відповідальності. Після встановлення власників підприємства місто звертатиметься до суду про компенсацію вартості збитків.

Після розрахунку з боргами матеріали у вигляді рекламних конструкцій будуть повернуті власникам.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут