Зарубіжні дієтологи перерахували 9 ознак залежності організму від цукру. Одним із сигналів є часте занепокоєння.

Про це інформує UKRHEALTH.

Лікарі, як правило, радять скоротити вживання цукру через безліч несприятливих наслідків, серед яких погіршення імунітету і роботи серцево-судинної діяльності, метаболічні порушення, пошкодження печінки, посилення запальних процесів. У зв’язку з чим дієтологи розповіли, які знаки вказують на залежність від рафінаду.

Зокрема, однією з ознак є бажання постійно їсти протягом дня, а не тільки між прийомами їжі, другий сигнал – порушення сну, в тому числі безсоння і погане самопочуття після пробудження. У цьому ж списку зниження захисних сил організму, що проявляється в схильності до простудних захворювань.

Варто насторожитися і в тому випадку, якщо без вживання цукру починає проявлятися занепокоєння, а при отриманні бажаних ласощів настрій відразу ж поліпшується. Те, що організм вже вимагає ласощі, вказує і гостре бажання їсти вуглеводи. Ласуни також не уявляють своє життя без цукерок і тістечок після кожного прийому їжі.

Про залежність сигналізує і безперервна лінь і млявість. Такі люди нерідко не можуть зосередитися, що позначається і на робочій продуктивності і на виконанні звичних домашніх обов’язків. Мало того, навіть якщо на початку дня життєва енергія на належному рівні, її не вистачає надовго.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут