Продажі автомобілів з електродвигуном в Україні в січні-березні поточного року зросли порівняно з аналогічним періодом 2019 роки на третину – до 1,7 тисячі одиниць. 

Про це інформує УНІАН.

Як повідомили в асоціації автовиробників України “Укравтопром”, в березні поточного року українську реєстрацію отримали 409 транспортних засобів, з яких легкові автомобілі – 386 штук і 23 штуки – комерційні авто.

“Щодо минулого року реєстрації легкових електромобілів знизилися на 16%, а комерційних майже на 40%. Таке падіння реєстрацій на ринку електромобілів пов’язано з тим, що його формують левову частку старі автомобілі, ввезені з-за кордону, взяття на облік яких в середині минулого місяця, у зв’язку з карантином, було припинено”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в частині легкових електромобілів частка імпортного секонд-хенду в березневих реєстраціях становила 86% (333 штуки), а в комерційному сегменті – 100% (23 штуки).

Водночас, попри всі обмеження, створені карантинними заходами, реєстрації нових легкових електромобілів в березні в порівнянні з березнем 2019 року зросли на 36% – до 53 штук.

Лідером на ринку електрокарів залишається Nissan Leaf. За минулий місяць 129 автомобілів цієї моделі (всі колишні у вживанні) отримали українські номери.

На другому місці Tesla Model S, яких було зареєстровано 47 авто, з яких лише один автомобіль був новим.

Третім за популярністю став Tesla Model 3 з результатом 32 авто (всі вживані). Вживані Volkswagen е-Golf придбали та зареєстрували 19 українців, і стільки ж реєстрацій у комерційного Renault Kangoo ZE, і це четвертий результат.

Замикає березневу п’ятірку самих популярних легкових електромобілів на українському ринку – Audi E-Tron. За місяць було зареєстровано 17 нових електричних авто цієї марки.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут