Знайомтесь, це 89-річний Берні Екклстоун, і йому – 89 років. Британський бізнесмен, а також колишній керівник Формули-1 у своєму поважному віці очікує на народження четвертої дитини. Дитя буде першим від його третьої дружини Фабіани, котра молодша від нього на 45 років.

Інформацію бізнесмен підтвердив телефоном, пише Радіо Максимум.

Так, це трапиться влітку. Сподіваюся, він швидко навчиться грати у нарди! Після мого відходу з Формули-1 у нас було достатньо часу, щоб попрацювати над цим. Але якщо серйозно, нам, як і всім, доводиться складно в ці дні. Я просто хочу, щоб нам з Фабіаною було добре, навіть якщо ця ізоляція триватиме. На щастя, у нас ніколи не зупиняється робота на фермі. Фабіана також доглядає за своєю кавовою плантацією.

У Екклстоуна уже є три доньки від попередніх двох шлюбів – Дебора (65 років), Тамара (35) і Петра (31). Тепер же, як повідомила його нинішня дружина, у нього буде син.

“У нас все в порядку, ми перебуваємо у Бразилії. Зараз нам потрібно трохи почекати і зрозуміти, чи відбудеться ця подія тут або в Великобританії. Моя дружина щаслива, вона чекала цієї події. Радий, що у неї буде хтось, хто догляне за нею після того, як я помру”, – підкреслив майбутній батько.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут