Олег Свідерський

На сайті Володимир-Волинської міської ради з’явився проєкт рішення щодо недовіри секретарю міськради Олегу Свідерському.

Підготував проєкт депутат Володимир-Волинської міської ради Ярослав Жук 19 березня, – інформує сайт Володимира-Волинського “Княжий Град”.

У пояснювальній записці до проєкту рішення зазначається, що необхідність такого рішення зумовлена тим, що секретар міськради Олег Свідерський “неналежно виконує обов’язки секретаря міської ради та не дотримується особисто вимог чинного законодавства України зокрема Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про статус депутатів місцевих рад”.

Нагадаємо, влітку 2019 року заступника міського голови затримали “на гарячому” під час отримання хабара за вирішення земельного питання. Олег Свідерський проходить у кримінальній справі, передбаченій  ч. 3 ст. 368 КК України та частині 3 ст. 368 КК України, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 (десяти) років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 (трьох) років, із конфіскацією майна.

Окрім цього, ВолодимирВолинська прокуратура почала розслідувати кримінальне провадження щодо секретаря міськради Олега Свідерського, який перешкоджав депутатській діяльності депутата міськради Ярослава Жука.

Ярослав Жук

“У зв’язку з тим, що пан Свідерський є фігурантом двох кримінальних справ, громада міста та депутати заслуговують на іншого секретаря міської ради”, – зазначив Ярослав Жук у коментарі “Княжому Граду”.

За його словами, розглянуть цей проєкт рішення на сесії міської ради, дата якої наразі невідома.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут