Волинських сестер-прикордонниць, яких обвинувачують у вбивстві новонародженої здорової дитини, продовжать тримати під вартою.

Про це “Княжий Град” дізнався з ухвали про продовження строку дії запобіжного заходу Личаківського районного суду міста Львова.

У провадженні ДБР перебувають матеріали досудового розслідування за підозрою обох сестер у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.2, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (Умисне вбивство).

Читати також: СестрамприкордонницямнаВолині, якізакопалинемовля, світить “довічне

Суд задовольнив клопотання щодо продовження терміну тримання під вартою.

Тож, породілля та її сестра будуть під вартою ще шістдесят днів: починаючи з 23.03.2020 до 21.05.2020.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.


Нагадаємо, уродженка села Чорників, Володимир-Волинського району, яка працювала інспектором прикордонної служби, через страх суспільного осуду, домовилася з сестрою зберігати у таємниці її вагітність. У них з’явилася ідея після фізіологічних пологів, заподіяти новонародженій дитині смерть, щоб приховати факт народження малюка.

Після “пологів” у туалеті на вулиці породілля завдала дитині удар по лівій тім`яно-скроневій ділянці голови, внаслідок чого у малюка стався крововилив.

Сестра прикордонниці, загорнула живу, доношену, новонароджену дитину в поліетиленовий пакет чорного кольору і коврик та закопала на сусідній земельній ділянці, внаслідок чого дитина померла.

1 КОМЕНТАР

  1. Вже винесіть вирок! Чого тут тягнути, посадіть вже цих тварюк!
    Жаль що в нас нема смертної кари, для деяких це найкраще покарання. А ще людський суд!

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут