1 травня – початок прийому документів для зарахування дітей до 1-их класів навчальних закладів Володимира-Волинського у 2020 році.

Про це інформують на сайті Володимира-Волинського.

Дату початку приймання закладами загальної середньої освіти міста заяв про зарахування дітей до перших класів затвердили під час засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради 30 березня.

Відповідно до пункту 6 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, керуючись ст. 32 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет визначив датою початку приймання закладами загальної середньої освіти міста заяв про зарахування дітей до перших класів  01.05.2020 року, останній день приймання заяв про зарахування дітей – 29.05.2020 року.

Варто зазначити, що термін подачі заяв може бути змінений у разі прийняття урядом наступних рішень щодо продовження карантинних заходів через поширення COVID-19.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут