Позачергове засідання Верховної Ради відбудеться у понеділок, 30 березня.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні у неділю інформує УНН.

“Також хочу зупинитись на позачерговому засіданні Верховної Ради України, яке має відбутися вже завтра. Наша країна через коронавірус фактично опинилась на роздоріжжі і має два шляхи: перше – це ухвалення двох життєвоважливих законів, після чого ми отримуємо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів у розмірі (щонайменше) 10 млрд доларів США. Це потрібно для стабілізації економіки та подолання кризи. Інакше – другий шлях: провал цих законів, після – занепад економіки і навіть загроза дефолту”, – повідомив Президент.

За словами Президента, Офіс Президента робив “все, що від нас залежало” останні кілька тижнів і таким чином команда Зеленського домовилась про фінансову підтримку для України.

“Ми з урядом обрали свій шлях. Тепер черга за вами, шановні народні депутати. Вся відповідальність завтра лягає саме на ваші плечі: завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. І хоч ви всі завтра будете в масках, народ зрозуміє “хто є хто”. Усвідомте свою відповідальність – оберіть правильний шлях”, – повідомив глава Держави.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут