Ключовим елементом у підготовці до протидії коронавірусу визначена обласна лікарня. Нині усі кошти з резервного фонду та від меценатів стікаються сюди.

Про це інформує “Вісник“.

Через медзаклад відбуваються централізовані закупівлі усього необхідного медикам області на період карантину. Це намагаються зробити максимально оперативно і не за всі гроші.

– Критично важливим завдання є закупка предметів особистого захисту лікарів. Це комбінезони, захисні маски, респіратори, різноманітні бахіли і халати. Медзаклади області запросили на захисні засоби сумарно 400 мільйонів гривень. Ми розуміємо, що на це не вистачить коштів ні в бюджеті області, ні в бюджеті міста. Тож ми, виходячи зі статистичних розрахунків, вирішили робити поставки централізовано і дозовано, – Юрій Легкодух, в.о. директора Волинської обласної клінічної лікарні.

Перші партії захисного одягу та засобів уже почали відправляти на місця, де діють інфекційні стаціонари. Також, за словами Юрія Легкодуха, певними засобами захисту забезпечені 72 екіпажі швидкої допомоги, котрі будуть доставляти хворих.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут