Ліки, захисні засоби та вироби медичного призначення для надання допомоги хворим на COVID-19 – перша партія вантажу вже вирушила у Нововолинську центральну міську та Іваничівську центральну районну лікарні. На черзі – забезпечення потреб у таких самих засобах і ліках Любомльського та Володимир-Волинського ТМО.

Про це “Княжому Граду” повідомили у пресслужбі нардепа.

За сприяння народного депутата Ігоря Гузя, а також завдяки його колезі в парламенті Ігорю Палиці, з фонду «Тільки разом» виділили 2 000 000 гривень на потреби лікарняних закладів округу № 19. Додаткові кошти на ці потреби виділила й Волинська обласна рада.

Під час відправлення вантажу, який розподіляє обласна клінічна лікарня, з виконувачем обов’язків керівника медустанови Олександром Дударем зустрівся нардеп Ігор Гузь. Він поцікавився, яка кількість усього того, що закупили, переконався, що, дійсно, медзаклади його округу будуть забезпечені відповідно до потреб, і поцікавився, коли будуть відправлені наступні партії вантажу.

Отже, що отримають лікарні Нововолинська та Іванич:

Захисні засоби: ізоляційні халати, спецрукавички, бахіли, медичні фартухи і шапочки, респіратори.

Лікарські засоби: Септил, Панадол, Гепацефкомбі, Моксифлоксацин, Озельтамівір, Метаклопрамід, Іміпемен, Циластатин, розчини глюкози й натрію хлориду.

Вироби медичного призначення: системи, шприци, рушники одноразові, мило рідке, лейкопластир, стериліум.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, обувь и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек

Нет описания фото.

На изображении может находиться: обувь

Нет описания фото.

На изображении может находиться: автомобиль и на улице

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут