У “карантинному” Володимирі-Волинському постійно тривають баталії між представниками місцевої влади та опозиції. Багатьох вже не дивує, що поливання брудом і піар на хворобах людей – це основа політики чинної опозиції. Але, схоже і це – лише “квіточки”.

Днями у одному з кабінетів Володимир-Волинської міської ради виявили предмет схожий на жучок для прослуховування. Інформацію про це підтвердили у Володимир-Волинському відділі поліції, – передає сайт “Княжий Град”.

За інформацією достовірного джерела “Княжого Граду” у міськраді, жучок виявили у кабінеті заступника міського голови, керуючої справами виконавчого комітету Ірини Ліщук.

Керуюча справами виконкому у коментарі виданню повідомила, що пов’язує цю “знахідку” із політикою.

Сам пристрій для прихованого звукозапису виявила техпрацівниця міської ради.

“Через протидію поширенню коронавірусу у приміщенні міськради проводять додаткове вологе прибирання та провітрювання. Вчора після обіду прибиральниця побачила жучок, який був під сейфом, а після прибирання впав на підлогу. Я побачила щось подібне на невелику флешку з можливістю увімкнути та вимкнути пристрій ”, – зазначила Ірина Ліщук.

Відомості про цей факт внесені до Єдиного державного реєстру за статтею 359 Кримінального Кодексу України тобто “Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації”.

Якщо поліція виявить тих, хто поставив прослуховування, а суд доведе провину – зловмисників можуть покарати позбавленням волі на строк від семи до десяти років. Такі наслідки навряд стануть початком політичної кар’єри для тих, хто, ймовірно, й поставив пристрій для прослуховування у кабінеті Ірини Ліщук.

Чи так це насправді – з’ясують відповідні правоохоронні органи.


«Княжий Град» слідкуватиме за цією справою і повідомить читачів про деталі розвитку подій.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут