Між управлінням житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради та комунальним підприємством «Ласка» укладено договір щодо вилову безпритульних тварин на території міста.

Про це повідомили на офіційному сайті міста.

Згідно договору після проведення стерилізації, вакцинації та кліпсування тварини повертаються на попереднє місце проживання під час наступного виїзду на відлов.

Поверненню не підлягають агресивні тварини, невиліковно хворі, а також тварини, які після процесу карантинування, стерилізації, вакцинації та кліпсування були прилаштовані у сім’ї з території КП «Ласка».

Задля візуальної ідентифікації усім виловленим тваринам у 2020 році буде проведено кліпсування бирками жовтого кольору із зазначенням порядкового номеру та написом «ВВ».

Одночасно інформуємо, що усі виловлені тварини на місці вносяться в базу «Animal ID» з обов’язковими даними геолокації, фото та короткими характеристиками тварини (стать, приблизний вік, окрас та вага). Також кожній тварині  вживлюється  унікальний підшкірний чіп для ідентифікації її  в майбутньому за допомогою сканера.

Оплата вищевказаних послуг буде проводитись лише після надання комунальним підприємством «Ласка» копій актів проведення стерилізацій тварин. 

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут