Днями мешканка Великобританії Еллен Метьюс відзначила свій 105-й день народження. Свято пройшло в колі сім’ї та журналістів. Останнім британка погодилася розкрити секрет свого довголіття.

17 березня Еллен Метьюс відзначила в пабі англійського міста Нортгемптон в колі друзів і родичів. Прийшли також і журналісти, щоб привітати довгожительку. З нагоди свята 105-річна Метьюс дозволила собі “пропустити” келих вина.

Літня жінка розповіла, що вона вже перенесла інсульт, але незважаючи на це вона відмовляється переселятися в будинок престарілих. Зараз за її здоров’ям стежать доглядальниці, які приходять до неї три рази в день.

Секрет довголіття, на думку Еллен, полягає в тому, щоб йти в ногу з часом. Також не можна забувати про здорове харчування, але це не означає, що потрібно відмовляти собі в маленьких слабкостях.

“Я їм здорову їжу, в моєму раціоні багато овочів. Я все ще можу щось приготувати самостійно. А ще я не проти насолодитися келихом вина”, – зазначила британка.

Варто підкреслити, що Метьюс відзначила день народження в пабі в колі близьких незважаючи на заборону влади обмежити відвідування людних місць. Жінка сказала, що коронавірусу вона не боїться, пише Daily Mail.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут