Жителі багатоповерхового житлового будинку по вул. Гагаріна, 1 скаржились на «зелену» воду з системи холодного водопостачання.

Про це інформує КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” на своїй сторінці у Facebook.

Така ситуація склалась через мешканця даного будинку, котрий самовільно втрутився у внутрішньобудинкову систему централізованого опалення.

У квартирі несанкціоновано використувавали воду, яка знаходиться в системі опалення для миття посуду та побутових потреб. Це і призвело до змішування технічної води з холодною водою у цілому будинку.

Втручання було здійснено шляхом ВВАРЮВАННЯ МЕТАЛЕВОЇ ТРУБИ В ЗАГАЛЬНОБУДИНКОВУ СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ. Спосіб втручання сприяв змішуванню технічної води (підфарбована певними реагентами, що надають «зелений» колір) з питним холодним водопостачанням.

Дане втручання і споживання такої води, може привести до непердбачуванних наслідків, а саме: розладу шлунково-кишечної тракту, отруєння.

Також подібну ситуацію було виявлено у будинку по вулиці Олега Ольжича, 2. Наголошуємо, якщо і надалі триватиме самовільне втручання в систему опалення, то КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» буде вимушене відключити будинок від опалення!

Хочемо також наголосити, що КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» не несе відповідальності за те, що мешканці будинків самовільно втручаються у внутрішньобудинкову системи.

З метою якісного надання послуги теплопостачання просимо ОСББ, ЖБК та Управляючу житлову компанію звернути увагу, на стан внутрішньобудинкову систему опалення та гарячого водопостачання.

Зелена вода: ціною власної економії "майстер" ледь не "отруїв" цілий будинокЖителі багатоповерхового житлового будинку по вул. Гагаріна, 1 скаржились на «зелену» воду з системи холодного водопостачання. Така ситуація склалась через мешканця даного будинку, котрий САМОВІЛЬНО ВТРУТИВСЯ У ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВУ СИСТЕМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ. У квартирі несанкціоновано використувавали воду, яка знаходиться в системі опалення для миття посуду та побутових потреб. Це і призвело до змішування технічної води з холодною водою у цілому будинку. Втручання було здійснено шляхом ВВАРЮВАННЯ МЕТАЛЕВОЇ ТРУБИ В ЗАГАЛЬНОБУДИНКОВУ СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ. Спосіб втручання сприяв змішуванню технічної води (підфарбована певними реагентами, що надають «зелений» колір) з питним холодним водопостачанням.Дане втручання і споживання такої води, може привести до непердбачуванних наслідків, а саме: розладу шлунково-кишечної тракту, отруєння. Також подібну ситуацію було виявлено у будинку по вулиці Олега Ольжича, 2. Наголошуємо, якщо і надалі триватиме самовільне втручання в систему опалення, то КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» буде вимушене відключити будинок від опалення!Хочемо також наголосити, що КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» не несе відповідальності за те, що мешканці будинків самовільно втручаються у внутрішньобудинкову системи. З метою якісного надання послуги теплопостачання просимо ОСББ, ЖБК та Управляючу житлову компанію звернути увагу, на стан внутрішньобудинкову систему опалення та гарячого водопостачання.

Опубліковано Комунальне підприємство "Володимир-Волинськтеплоенерго" Вівторок, 24 березня 2020 р.

Опубліковано Комунальне підприємство "Володимир-Волинськтеплоенерго" Вівторок, 24 березня 2020 р.

Опубліковано Комунальне підприємство "Володимир-Волинськтеплоенерго" Вівторок, 24 березня 2020 р.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут