Зображення ілюстративне

Старе і зношене обладнання, зарплати в “конверті”, працівники напідпитку та поганий менеджмент рідко призводять до стрімкого розвитку виробництва. Частіше – навпаки, мають погані наслідки для будь-якого підприємства.

До редакції сайту “Княжий Град” звернувся колишній працівник меблевого підприємства “Venger” і розповів, в яких умовах йому довелося працювати, і чому вирішив звільнитися. За проханням чоловіка, його ім’я та прізвище не називаємо, а імена колег – замінюємо для зберігання конфіденційності.

Почуте подаємо від першої особи.


Працював у “Герборі”. Сьогодні чесних людей не люблять у багатьох випадках, а я за своїми релігійними переконаннями такий є. Зарплата була невелика, і вирішив написати власноруч заяву і пішов на “Venger”. У Венгера (керівник – Микола Володимирович) пропрацював рівно півроку.

Щодо обладнання для роботи

Обладнання все старе, зношене, а від людей вимагають якісні свердління, точні відрізи, кути – все, щоб було точним. Так не може бути!

Там працює 1 чоловік, який 9 років пропрацював на “Герборі”, мабуть за “п’янку” звідти його вигнали, і вже 9 років він працює у Венгера. Людина дійсно знає фах, але через те, що він розуміється на роботі, його Венгер тримає.

Одного разу цей чоловік знову “забульбашив”, і мене поставили свердлити на його місце, нічого не пояснюючи.

Поки я працював на цьому станку, побачив, що обладнання знищене і непридатне для роботи. Його треба або реанімувати, або списувати, але від мене вимагали якісного виконання роботи.

Якось підійшов до мене Микола Володимирович і спитав, чого я так мало просвердлив, а я й сказав, що через нерівні свердла збиваються пропорції, і швидкість роботи зменшується, бо роблю якісно – для нього це був не аргумент.

Я не можу робити халтуру.

Бокові отвори для свердління були більшими, ніж товщина свердла. Мені порадив майстер, цей що любить хильнути, вручну досвердлювати дрилем. Нові привезти – не можна, бо дорого, а в станку тим часом дуже часто ламалися свердла…

Мені дали дриль, не показали що і як це робити, але сказали, щоб свердлив.

Взяв це свердло з дрилем, починаю працювати, а свердло починає горіти. Я мочив його водою і свердлив, мочив і свердлив.

Посеред тижня, коли взяв лікарняний, мені подзвонили і сказали, що зробив погані отвори, завеликі. Андрій, який дав мені це завелике свердло, мене просто підставив.

А взагалі, біда в тому, що Венгер хоче старим обладнанням зробити європейські меблі, але це неможливо! Після цього конфлікту мене і “попросили” з роботи.

Зарплата

У нас був підписаний договір, але зарплата була неофіційна. Приходила частина на картку, частину давали готівкою як премію. Жодного разу я не розписувався в жодних відомостях.

Бухгалтерка знала, хто скільки отримує, і за прізвищем видавала гроші. Мені ніхто не показував, скільки нараховано.

Останню зарплату не повну – тільки ту частину, що на картку. Бухгалтерка мала повідомити, коли мають додати “премію”. Але пізніше з’ясував у бухгалтерки, що Володимирович сказав нічого не додавати мені.

Обіцяв одне – а вийшло зовсім інше. Порядку там немає…

У мене відбили бажання працювати, бо я побачив з його (керівника – ред.) боку несправедливість. Спогади про фірму лишилися нехороші, але не ображаюся. На підприємстві постійний відтік кадрів, але Венгер на це все не зважає.

Я люблю справедливість, і все роблю для того, щоб вона була. Бог йому суддя, я не маю права його судити.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут