Маска та рукавиці у водія, а на лобовому склі спеціальний дозвіл на перевезення. Так віднині і до завершення карантину працюватимуть в Луцьку вісім служб таксі – “Морячок”, “Хіт”, “Козачок”, “Еліт”, “Експрес”, “Максім”, “Сім”, “Євротаксі”. Їздитимуть за єдиним тарифом та в продезинфікованих машинах.

Про це інформують на сайті Луцької міськради.

“Всі служби-однодумці працюватимуть за однаковими правилами. В межах міста проїзд складатиме 6 гривень за кілометр, 35 гривень вартуватиме посадка. Тим, хто захоче поїхати за межі міста, доведеться викласти 10 гривень за кілометр. Ми звернулися до міської ради з проханням обробити машини дезинфікуючими розчинами та розповісти водіям, як обробляти автомобілі”, – розповів голова Волинської асоціації перевізників таксі Сергій Романчук.

 

Підтримують таку ініціативу й правоохоронці. Головний патрульний області Андрій Крутень каже, що заборона пересування громадського транспорту — абсолютне вірне рішення: “Карантин — це не канікули, а відповідні заходи, які вживаються щодо непоширення коронавірусної інфекції. На порушників карантину ми складаємо протоколи про адміністративні правопорушення, які передаємо на розгляд суду для прийняття рішення по суті. Ми контролюємо сферу забезпечення безпеки дорожнього руху. Наші екіпажі постійно слідкують за тим, чи дотримуються перевізники умов карантину, тому що це дуже важливо та дуже серйозно”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут