Прокремлівські ЗМІ в Росії ведуть “кампанію з дезінформації”, пов’язану з боротьбою з коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це газета The Financial Times (FT) пише у вівторок, 17 березня, з посиланням на доповідь Європейської служби зовнішньополітичної діяльності (EEAS), призначену для внутрішнього користування.

Тим самим російські медіа намагаються нагнітати “сумнів, паніку і страх”, стверджують автори доповіді, передає УНН із посиланням на DW.

За період з 22 січня в Євросоюзі виявлено майже 80 прикладів дезінформації про захворювання COVID-19, говориться в доповіді за 17 березня. Експерти EEAS пов’язують її з російськими фейковими акаунтами в соціальних мережах, які раніше поширювали повідомлення про ситуацію в Сирії і протести “жовтих жилетів” у Франції. Користувачі цих акаунтів публікують фейковий новини англійською, німецькою, іспанською, італійською та французькою мовами.

На думку експертів EEAS, мета кампанії — “посилити кризу в сфері охорони здоров’я в західних країнах”, зокрема “підірвати суспільну довіру до національних систем охорони здоров’я” і тим самим “перешкодити ефективній відповіді на спалах” захворювання.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут