Стало відомо про стан жительки Володимира-Волинського, яка днями повернулася з Польщі і була госпіталізувана у Волинську обласну інфекційну лікарню з підозрою на коронавірус.

Про це інформує інтернет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град” з посиланням на офіційну сторінку міської ради.

“У володимирчанки, яку позавчора госпіталізували в інфекційне відділення обласної лікарні м. Луцька, захворювання на коронавірус не підтвердилось!!!”, – йдеться у повідомленні.

До слова, мешканка Володимира-Волинського звернулася за медичною допомогою 13-го березня, і у неї медики запідозрили пневмонію. Сьогодні, 15 березня стало відомо, що у неї немає підтвердження захворювання на коронавірус.


На підставі рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  про санітарно-епідеміологічну  ситуацію з метою недопущення  підвищення рівня гострих респіраторних захворювань серед громадян та мінімізації ризиків поширення вірусу керівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням громадян, з 12 березня  по 3 квітня 2020 року  включно буде запроваджений посилений протиепідемічний режим: проводитиметься додаткове провітрювання та вологе прибирання приміщень із застосуванням деззасобів, дотриманням особистої гігієни працівниками, вимірювання температури.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут