Через запроваджений карантин на території Волинської області не працюють 1128 закладів освіти, а 220 тисяч вихованців садочків, учнів і студентів залишаються удома.

Про це йшлося 13 березня під час брифінгу в приміщенні облдержадміністрації щодо недопущення поширення коронавірусу у Волинській області, – передає “Княжий Град” з посиланням на Інформаційне агентство “Волинські новини”.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня у всіх навчальних закладах України триватиме карантин.

Керівниця управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна розказала, що запровадження карантину не означає зупинки навчального процесу. Навчання продовжується, але не у групі.

«Дуже прошу батьків звернути увагу на те, що учні мають виконувати всі завдання, які їм надходять онлайн», – сказала Людмила Плахотна і додала, що педагогічні колективи продовжують ходити на роботу.

У цілому на карантин на території закрито 1128 освітніх закладів, 220 тисяч вихованців яких зараз перебувають удома.

Водночас керівниця управління освіти відзначила, що батьки можуть брати вихідні чи лікарняні у зв’язку з необхідністю догляду за дитиною.

Своєю чергою, заступниця голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак нагадала, що через карантин оголошено рекомендації призупинити роботи кінотеатрів, театрів, басейнів, спортивних залів, торгових центрів і т. д.

«Ми видали рекомендації, однак закрити торгові центри ми не можемо. Передусім йдеться про свідомість громадян», – сказала Тетяна Щербак.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут