У Польщі зафіксували першу смерть унаслідок коронавірусної інфекції.

У місті Познань померла 57-річна жінка, у якої раніше виявили зараження китайським патогеном. Про це у четвер повідомив заступник мера Познані Єнджей Солярський, передає «Польське радіо».

«На цю мить ми маємо дві заражені особи, а ще одна померла. Її родину поінформував про це лікар. Ми Вас також інформуємо про це. Натомість дві інші особи почуваються добре. У лікарні під наглядом перебуває 16 осіб».

Відомо, що жінка, обтяжена ще одним серйозним захворюванням, перебувала в інфекційному відділенні багатопрофільної міської лікарні у Познані. Санітарні служби підтвердили коронавірус також у її чоловіка та доньки.

Повідомляється, що її стан був важким від початку: пацієнтка мала симптоми дуже важкої клінічної пневмонії та була підключена до апарату штучної вентиляції легень і впала у фармакологічну кому.

Президент Анджей Дуда висловив співчуття родичам жінки:

«До мене дійшла трагічна звістка з Познані. Сталося те, чого ми, на жаль, боялися. За останні дні маємо першу особу, котра померла унаслідок захворювання коронавірусом. Я висловлюю свої співчуття її рідним»

У Польщі на цю мить підтверджено 47 випадків інфікування коронавірусом.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут