Міністерство інфраструктури України ініціює тимчасове призупинення авіасполучення з Італією у зв’язку з епідеміологічною ситуацією.

Про це передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби Кабміну.

“Міністерство інфраструктури звернулось до Державіаслужби з пропозицією рекомендувати українським авіакомпаніям, які здійснюють чи планують здійснювати регулярні та чартерні рейси до/з Італії, розглянути можливість тимчасового призупинення таких рейсів на період дії карантину з метою запобігання занесенню та поширенню хвороби на території України”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили у КМУ, авіакомпанії оптимізують польотну програму у сполученні між Україною та країнами, в яких масово поширюються випадки коронавірусної інфекції.

Пасажирам, рейси яких відмінено або заброньовано до країн, про які є попередження або обмеження щодо подорожей у зв’язку з COVID-19, необхідно звертатися до відділів роботи з клієнтами відповідних авіакомпаній.

Контакти авіакомпаній та загальна інформація щодо прав пасажирів у випадку затримки, скасування та відмови у перевезенні розміщена на сайті Державіаслужби.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут