У 19-річного уродженця міста Курахово Донецької області Семена Цикорського, який навчається у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій у Луцьку, медики діагностували синовіальну саркому м’яких тканин правого плеча з метастазами в легенях четвертої стадії. Хлопець перебуває на лікуванні у КП «Волинський обласний медичний центр онкології» Волинської обласної ради.

Із проханням розмістити статтю про збір коштів на лікування Семен Цикорський звернувся до Інформаційного агентства Волинські Новини.

«Я Семен, мені 19 років. У мене 4 стадія раку. Хворобу виявили 5 березня 2019 року. Мій діагноз звучить як «саркома мягких тканин правого плеча, із пораженням у легенях. Перед операцією я пройшов дві хіміотерапії. 28 травня 2019 року я поїхав в «Інститут Раку», який знаходиться у Києві. 30 травня того ж року мені зробили операцію по видаленню злоякісної пухлини правого плеча, вирізали два лімфовузли. Після операції мене направили до Луцька, де я проходив ще один курс хіміотерапії та променеву терапію», – розповідає про свою біду хлопець.

Після того, як медики повідомили Семену про успішні результати лікування у Луцьку, він пройшов комп’ютерну томограму, яка показала, ніби у молодого чоловіка все добре.

І от коли хлопець вирішив, що страшна хвороба позаду, влаштувався на роботу. Однак, через шість місяців в Семена виявили вузликову тінь розміром до 3 міліметрів у правій легені, яка при попередньому КТ від 2 вересня 2019 року не була визначена.

«Через два місяці, 5 лютого 2020, лікарі сказали повторно зробити компютерну томографію. Виявилось, що, не зважаючи на гарні результати томографії від 12 грудня 2019 року, вже 5 лютого в мене виявили додатковий утвір до 7 міліметрів в нижній долі правої легені, та в лівій до 4 міліметрів. А та, що була попередня, стала вже 5 міліметрів», – ділиться історією хвороби Семен.

Після цього Семена Цикорського направили в Київ за скеруванням.

«Там мені призначили таку ж саму хімію, яку я проходив раніше. За станом на сьогодні, я пройшов лише 1 курс хіміотерапії, і залишився ще один перед загальними аналізами. На це все потрібно 26 тисяч гривень, яких у нас, на жаль, вже немає», – звертається за допомогою до небайдужих волинян юнак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БІЙ ЗА ЖИТТЯ: ВАЖКОХВОРИЙ БОЄЦЬ ММА РОЗПОВІВ ПРО ОДРУЖЕННЯ, КОНФЛІКТ З ЛУЦЬКОЮ БЛОГЕРКОЮ ТА БАЖАННЯ ЖИТИ

Зі слів Семена, за підтримки небайдужих, за добу йому вдалося зібрати 2478 гривень. Залишилось 22 тисячі 500 гривень, на збір яких лишилось лише 5 днів.

«Цінуйте життя, бережіть здоров’я. Гроші та популярність не зроблять вас здоровими. Як ви зрозуміли, у нас в Луцьку є такі «а-ля блогери», які сильно зазнались, і їм глибоко все рівно, хто і чим хворіє, тому що це не їхнє життя. Я і мої друзі звертались за допомогою до відомої луцької блогерки Каті Якимчук, але вона просто проігнорувала ці повідомлення. Водночас, я дякую всім, хто відгукнувся! З вашою допомогою ми справимось!» – насамкінець зазначив онкохворий юнак.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк – 5168 7573 9485 5334.Альфа банк 4102 3212 5045 4831.

Ощадбанк 5167 4901 4461 0962

Отримувач – Цикорський Семен Станіславович

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут