Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що епідемія коронавірусу не обійде Україну та вже фізично є тут присутньою. В Україні вже зафіксовано перший випадок. Питання заходів, ініційованих урядом, полягає в тому, щоб якомога м’якше пройти цей період і захистити максимальну кількість громадян захистити.

Як розповів він під час брифінгу, рішення уряду про запровадження карантину є збалансованим, передає Канал24.

Ми аналізуємо щодня ситуацію в Європі та світі. Ми бачимо, як стрімко розвивається ситуацію в Італії, Німеччині, в інших розвинутих економіках, у країнах Азії. Не хочемо чекати, коли у нас почнеться параболічне зростання. Ми хочемо максимально захистити українців, хочемо захистити Україну та якомога легше пройти цей період,
– зауважив він.

Прем’єр підкреслив, згідно з прогнозами, до літа епідемія піде на спад. А у майбутньому мають з’явитися ліки від цієї недуги.

“Тому маємо пізніше допустити цей вірус на територію України та якомога м’якше розтягнути масове зараження”, – зауважив очільник уряду.

За його словами, україснька влада використовує той досвід і ті практики, що є в тих країнах, які вже стикнулися з епідемією коронавірусу. Критично важливу роль грає відповідальність і самооорганізація населення.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут