Над Україною 9 березня зійде Супермісяць. Це астрономічне явище, коли Місяць і Земля найбільше зближуються, і через це земний супутник візуально стає на кілька відсотків більшим, ніж зазвичай.

Повня настане 9 березня о 19:49, повідомляє ТСН.

Кожен повний місяць має певну назву: холодний, вовчий, рожевий… Це пов’язано з різноманітними сільськогосподарськими календарями різних народів, приміром, американців й індіанців, які таким чином фіксували зміни природи.

Повня у березні, яка буде підсилена Супермісяцем, має назви Заячий місяць, Місяць весняного рівнодення, Місяць переривання сну, Місяць пробудження, Місяць перелому, Місяць початку весни.

Всі ці назви свідчать про одне і те саме – про початок весни та пробудження сил природи. Це період, коли все росте і розвивається, а тому Місяць може допомогти в реалізації ділових чи творчих планів. Від Супермісяця у березні й до наступної повні у квітні людям слід бути сконцентрованими на розкритті та використанні свого прихованого потенціалу.

Вважається, що Місяць найсильніший у повню, коли він перебуває на вершині своєї енергії та сили. Ця фаза найбільш підходить для духовних, енергетичних практик. Протягом Супермісяця варто займатися усім, що пов’язано з оновленням, звільненням, самоудосконаленням тощо. Три дні до, доба самої повні та доба після є важливим енергетичним часом.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут