Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав повернення Криму пріоритетом на посаді.

Про це він повідомив у Twitter, – інформує УНІАН.

«Два місяці тому я був на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом і зробив крок за неї. Ми зробимо ще багато дієвих кроків для деокупації півострова. Стратегія повернення Криму – мій пріоритет як міністра закордонних справ. Крим не продається», – заявив Кулеба. Міністр наголосив, що «Крим – це Україна. Був, є і буде».

Довідка УНІАН. Росія окупувала Крим, увівши на територію півострова своїх військових та організувавши в березні 2014 року псевдореферендум про його самовизначення. Під ранок 27 лютого 2014 року спецпідрозділи ГРУ Росії захопили Верховну Раду і Раду міністрів АРК та вивісили на цих будівлях російські прапори. Тоді ж парламент АРК на вимогу загарбників оголосив про проведення на півострові референдуму про приєднання до Росії.

Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% жителів півострова висловилися за приєднання Криму до РФ. 18 березня 2014 року в Кремлі було підписано так званий «договір» про прийняття до складу Росії Криму і Севастополя. Країни Заходу не визнали анексію Криму і запровадили санкції проти Росії.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут