Священнослужитель Микола Гінайло звернувся у поліцію через образи у його бік від одіозного депутата міської ради від «Нашого краю» Руслана Мороза.

Про це «Княжому Граду» розповів священник.

Голова правління Володимир-Волинського міського благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі», священик Волинської єпархії УПЦ КП Микола Гінайло відвідав чергове засідання сесії Володимир-Волинської міськради як заступник голови громадської ради при виконавчому комітеті. Під час обговорення проблеми формальдегіду у залі розгорілася суперечка, оскільки, через те, що нібито греко-католицький храм викидає у повітря формальдегіди.

Однак ясність вніс депутат Олег Тимосевич, який зазначив, що через спалювання меблевого сміття у котельні місцевого АТП на вулиці Ковельській люди не можуть провітрити свої помешкання, і часто скаржаться на погіршення самопочуття. А за словами місцевих жителів, спалюють відходи з виробництва меблевих підприємств «BRW-Україна» та «Гербор-Холдінг», якими керує колишній заступник голови Волинської організації «Партії регіонів» Олег Борбелюк, а  відділом постачання опікується антимайданівець і голова Молодіжного крила «Партії регіонів» Максим Клим’юк.

Під час активного обговорення Руслан Мороз вигукнув до Миколи Гінайла: «Вигнати греко-католиків з міста, церкву забрати!».

Микола Гінайло не перебивав Руслана Мороза, а після його монологу попросив депутата вибачитися за образи, на що почув ще більше неприємностей: «Рило! Ти ніхто, і я вибачатися не буду!».

У перерві роботи сесії міськради Гінайло написав заяву, і заніс у поліцію.

«Починається конфлікт. По-перше, це розпалювання релігійної ворожнечі, а по-друге, це приниження. Заяву зареєстрували, побачимо, яким буде подальший розвиток подій», – підсумував Микола Гінайло.


«Княжий Град» слідкуватиме за цією справою і повідомить читачів про деталі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут