Серед багатьох українців у мережі викликала резонанс новина про те, що на шостому році війни в Україні Московський Партіарх зібрав прихильників «русского міра»на новосілля. Серед запрошених гостей було помічено і місцевого бізнесмена – гендиректора підприємтва «Гербор-Холдінг» Олега Борбелюка, який свого часу був заступником голови Волинської організації «Партії регіонів».

Сюжет про «пир під час війни» днями показали журналісти програми «Гроші», – передає сайт «Княжий Град».

Новосілля у новозбудованому маєтку настановника Московського Патріархату Митрополита Никодима гуляли на шостому році війни перед початком Великого посту. Алкогольне застілля елітних осіб з представниками проросійської духовності відбулося просто у історичній частині Житомира.

Серед прибічників московського патріархату, які потрапили на «молитовну» вечірку помітно директора меблевого підприємства «Гербор-Холдінг» Олега Борбелюка, також серед присутніх – міський голова Житомира, очільник облгазу, керівник обласної лікарні, представники Державної фіскальної служби.

Скріншот з відео програми “Гроші”

Раніше «Княжий Град» інформував про причетність місцевого підприємства «Гербор» до бурштинової контрабанди, про яку повідомив в ефірі ток-шоу «Протилежний погляд» журналіст телеканалу «1+1» Євген Плінський.

Директор цього підприємтва Олег Борбелюк, свого часу, очолював Володимир-Волинський осередок партії «Наш край», до якої також входять депутати Володимир-Волинської міської ради – керівник молодіжної «Партії регіонів» Максим Клим’юк та одіозний депутат Руслан Мороз.

Депутат Володимир-Волинської міськради Максим Клим’юк «курує» відділом постачання двох великих меблевих підприємств – «БРВ-Україна», а також «Гербор-Холдінг», транспорт з яких, ймовірно, використовували для перевезення «сонячного каміння» за кордон. Крім цього, він «прославився» і тим, що організовував списки «тітушок» і відправляв на Майдан, які, як відомо, вбивали мирних учасників протесту.

Никодим, який святкував новосілля, керує Житомирською єпархією УПЦ Московського Патріархату із 2011 року. За цей час, як інформують журналісти каналу «1+1» він непогано «піднявся» на релігії: має у володінні Audi Q7, 4 квартири, і, до того ж, власну церкву, місток до якої збудований просто з другого поверху цього маєтку.

Інший сценарій фінансового благополуччя Московського Митрополита й годі очікувати, адже за ці всі «дарунки», вочевидь, проросійські священнослужителі та їхні фінансово самодостатні «паломники» відстоюють інтереси Москви в Україні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут