Як показали дослідження, все залежить від виразу обличчя людини. Собаки уважно стежать за тим, як люди висловлюємо емоції через посмішку, плач і т. д.

“Зрештою собаки хочуть порадувати своїх власників”, — заявляє Грегорі Бернс (Gregory Berns), невролог з Університету Еморі в Атланті. Собака розуміє людину і намагається по-своєму відповісти, щоб зробити її щасливою, пише Depo.Закарпаття з посиланням на cikavosti.

Собаки можуть розрізняти емоції на обличчях людей. Вони дійсно розуміють людей під час бесіди. Не кожне слово окремо, але принаймні деякі слова. Більш того, як показали дослідження, все залежить від виразу обличчя людини. Собаки уважно стежать за тим, як висловлюються емоції через посмішку, плач і т. д

Собака може навчитися розрізняти щасливе і зле обличчя. Це відбувається під час щоденної взаємодії собаки з людиною. Тварини здатні зрозуміти, як себе відчувають люди, і тому вони завжди готові підтримати їх в сумну хвилину. Дослідження показало, що здатність собаки безпосередньо розуміти емоції пов’язана з кількістю взаємодії з людьми.

Собаки запам’ятовують, як людина виглядає, коли щаслива, сердита і сумна. Тварини покладаються на свою пам’ять. Під час дослідження собакам показали 15 пар зображень людських осіб. Вчені прийшли до висновку, що собаки, ймовірно, запам’ятовують емоційні обличчя реальних людей, з якими вони взаємодіяли. Це допомагає їм визначитися з реакцією на ту чи іншу емоцію.

Ще одне відкриття полягало в тому, що їм було важче розрізнити смутне й зле обличчя, але зате собаки відразу ж реагували на щасливі обличчя, які вони розпізнавали на порядок легше. Вони приходять в захват побачивши щастя людини, тепер це офіційний факт. І цьому знаходиться все більше підтверджень. Додаткові дослідження виявили, що мета собак — порадувати людей.

Інше дослідження показало, що собаки розуміють і реагують на деякі загальні слова, не тільки тому, що їх так привчили. Вони відчувають задоволення власника від правильно виконаної команди, тому намагаються зробити їм приємне. Собаки по-справжньому хочуть порадувати своїх господарів і, можливо, також розраховують отримати ласощі, говорить невролог Грегорі Бернс.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут