Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу”, КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” повідомляє про перерахунок плати в сторону зменшення за лютий 2020 року за послуги з централізованого опалення (на 22,2%) та централізованого постачання гарячої води (на 20,7%) для населення.

Про це йдеться на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.

Підставою для проведення перерахунку є зменшення ціни природного газу  порівняно з ціною, яка врахована в тарифах. Так, ціна природного газу у лютому 2020 року становить 3948,00 грн./тис.м3 без  ПДВ (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу). У діючих тарифах врахована ціна природного газу 6235,51 грн./тис.м3 без  ПДВ.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за формулою:

С = (1 – К) х П,

де

К – коефіцієнт перерахунку,

П – плата за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці за діючими тарифами.

Коефіцієнт перерахунку за лютий 2020 року:

  • плата за послугу з централізованого опалення: К = 0,778 (зменшення нарахування на 22,2%)
  • плата за послугу з централізованого постачання гарячої води: К = 0,793 (зменшення нарахування на 20,7%)

Зауважуємо, що перерахунок плати за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води проведено лише по складовій зменшення ціни на природний газ, без урахування зростання інших складових тарифу. Повний розрахунок збитків підприємства в результаті такого перерахунку буде проведено після закінчення опалювального сезону.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут