У Володимирі-Волинському планують утеплювати багатоквартирні будинки за рахунок фінансової підтримки ініціатив ОСББ.

Про це сайт Володимира-Волинського «Княжий Град» дізнався з проєкту рішення міської ради.

Утеплення будинків відбуватиметься за кошти кредитів банків, міського бюджету та завдяки співфінансуванню з міських ОСББ, які беруть участь у цій програмі. Використовуватимуться також гранти державної установи «Фонд енергоефективності» для компенсації коштів ОСББ (власних та кредитних), фактично витрачених на енергомодернізацію будинків.

Читати також: Які заходи з енергоефективності втілили у Володимирі

Передбачають, що такі заходи допоможуть зменшити витрати на оплату спожитих енергоресурсів, поліпшать умови проживання, збільшать вартість та термін експлуатації житла, а також  заохотять мешканців багатоквартирних будинків ставати відповідальними власниками своїх домівок.

Ініціативу з тепломодернізації втілять в життя, якщо проєкт рішення підтримає більшість депутатів завтра, 28 лютого під час чергової сесії міськради.

Реалізація Програми запланована на 2020-2022 роки.

Нагадаємо, Міський голова Володимир-Волинської міської ради Петро Саганюк підписав угоду про співпрацю з директоркою Фонду енергоефективності Юлією Головатюк-Унгуряну. Підписання Меморандуму про співпрацю міста із Фондом енергоефективності відбулося 28 січня у культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського.

Читати також: Уряд планує цьогоріч утеплити понад тисячу будинків

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут