У Володимирі-Волинському хочуть надавати службові жилі приміщення лікарям, фахівцям з базовою або неповною вищою  медичною  освітою, які працюють у комунальному підприємстві «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання».

Про це відомо з проєкту рішення Володимир-Волинської міської ради, – інформує сайт Володимира-Волинського «Княжий Град».

У пояснювальній записці йдеться, що проєкт  рішення покликаний забезпечити медичних працівників, які працюють або залучатимуться до роботи на вакантні посади у Володимир-Волинське ТМО.

Також пояснюють, що «часткове розв’язання проблеми забезпечення житлом лікарів, у тому числі молодих сімей, у кінцевому результаті дасть змогу залучити на вакантні посади професійні кадри, зменшити їх плинність, що суттєво підвищить якість медичних послуг».

Реалізація зазначеного проєкту здійснюється рамках Програми підтримки та розвитку надання вторинної медичної допомоги міста на 2019-2022 роки.

Ініціативу втілять в життя, якщо проєкт рішення підтримає більшість депутатів завтра, 28 лютого під час чергової сесії міськради.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут