Березень 2020 принесе магнітну бурю, яка буде відчутна й в Україні. Підготували для вас календар усіх дат у березні, коли магнітне поле Землі вплине на самопочуття.

Про це інформує Радіо Максимум.

У березні 2020 року очікується одна серйозна магнітна буря, яка будуть відчутні на території всієї Україні та у світі. Вона не буде дуже тривала, проте можуть мати вплив на самопочуття, адже буде чи не найпотужнішою цьогоріч. Її варто очікувати на початку березня, а триватимуть вони кілька днів. Дізнайтесь, коли ви можете відчути вплив Сонця на собі та на своєму здоров’ї.

Найпотужніша магнітні бурі очікує на українців на початку місяця: 4-5 числа. Це будуть сильні коливання рівня G1. Відповідно до стандартної шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі такого класу можуть впливати на міграційні процеси у світі тварин та викликати сильні головні болі, порушити роботу серцево-судинної системи, погіршивши самопочуття людей.

Розклад бур на березень 2020 - фото 388325

Розклад бур на березень 2020

У решту ж днів магнітні хвилі не будуть надто активними, що не мало б сильно вплинути на ваше самопочуття.

Календар магнітних бур на березень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Не забувайте, що у період активних магнітних бур особливо уважно потрібно ставитися до свого здоров’я. Захищайте організм від сонячного впливу, робіть усе, щоб уникнути загострення хронічних хвороб. У цей час медики також радять зменшити кількість нездорової їжі, спиртного та загальний вплив поганих звичок на організм людини. Покращити самопочуття може легке фізичне навантаження.

ПОРАДИ, ЯК ПЕРЕЖИТИ МАГНІТНІ БУРІ У БЕРЕЗНІ:

  • Сон дуже важливий! У такий період ви повинні спати у межах 8 годин, не менше.
  • Харчування впливає на ваше самопочуття. У раціоні повинні бути сезонні фрукти та овочі. Так організм отримає достатньо вітамінів.
  • Не забувайте пити воду! Орієнтуйтеся на відчуття голоду та спраги. А напої з кофеїном та спиртне краще не вживати. Це погіршить ваше самопочуття.
  • Сходіть на консультацію до лікаря, обговоріть з експертом свої хронічні захворювання.
  • Займайтеся спортом – робіть розминку, багато гуляйте або додайте у свій розклад активний відпочинок. Це допоможе і морально, і фізично.
  • Слухайте улюблене Радіо МАКСИМУМ та не забувайте про позитивний настрій на щодень.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут