У Володимирі-Волинському на тротуарі вулиці Данила Галицького (через дорогу від входу до ринку) встановили напівсфери, що обмежуватимуть рух автомобілів.

45 антипаркувальних напівсфер встановили тільки на пішохідній зоні, аби автомобілі не виїжджали на тротуарну частину, повідомляють на офіційному сайті міста.

Замовник робіт – управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, виконавець – фізична особа-підприємець Полянський Андрій. Кошторисна вартість ремонту становить 27 тисяч 858 гривень.

В управлінні житлово-комунального господарства і будівництва наголошують, що тротуари повинні бути для пішоходів, а не для припаркованих автівок, а півсфери скоротять кількість порушень.

“Роботи проводили, щоб вберегти від небезпеки пішоходів, зберегти бюджетні гроші, спрямовані на укладання бруківки, та унеможливити порушення ПДР шляхом паркування на тротуарах”, – відзначив начальник управління Віктор Фіщук.

Так як патрулювання цієї ділянки дороги здійснює патрульна поліція Луцька, водії часто нехтують правилами дорожнього руху, тож обмежувачі стануть одним із оптимальних шляхів вирішення проблеми.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут