19-го лютого до Володимир-Волинського відділу поліції звернувся із заявою про шахрайство 60-річний житель міста. Він повідоми, що йому зателефонували і назвались представниками “ПриватБанку”, сказали натиснути одну кнопку на телефоні, так як його кредитна карта начебто заблокована. Опісля розмови чоловіку прийшла СМС, що з картки зняли 400 гривень, проте згодом він дізнався, що сума зниклих коштів – у 50 разів більша.

18-го лютого близько 16:00 невстановлена особа зателефонувала до заявника з мобільного телефону, назвалась представником “ПриватБанку” та сказала натиснути кнопку “1”, так як його карта “Універсальна” заблокована, пише Буг.

Після цього до чоловіка знову зателефонували з іншого номеру – запитати, чи виконав він вказівку. Після ствердної відповіді заявника, через декілька хвилин, на його мобільний прийшло смс-повідомлення про те, що з його банківської карти знято 400 гривень. Чоловік після цього картку заблокував.

Проте, коли постраждалий звернувся наступного дня до “ПриватБанку”, оператор повідомив, що з його картки списано кредитний ліміт у сумі 20 000 гривень.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут