18 лютого Володимир-Волинський відвідали представники делегації гміни Городло (Республіка Польща), аби провести інформаційну зустріч щодо можливостей навчання в Польщі української молоді.

Про це інформує сайт Володимира-Волинського.

Зокрема, до міської ради завітали представники ліцею гміни  (Liceum Ogólnokształcące im. Unii Horodelskiej) на чолі з директором навчального закладу Яном Гайковські.

Спершу польська делегація мала можливість поспілкуватися із керівниками освітніх установ Володимира-Волинського, а її представники провели короткі презентації та відповіли на запитання присутніх щодо всіх нюансів навчального процесу. Вони висловили переконання, що ця зустріч буде корисною молоді, що прагне отримати дипломи про вищу освіту європейського зразка, а особливу увагу звернули на молодих людей, які спілкуються польською мовою і мають польське коріння.

Польська сторона навела статистичні дані та власну позицію щодо пріоритету іноземних студентів, а також організації за їхньої участі цікавого дозвілля, проведення спільних спортивних змагань.

Потому спілкування продовжилося в кабінеті міського голови Петра Саганюка, який привітав  делегацію на володимир-волинській землі. У неформальній обстановці разом з очільником міста гості обговорили перспективу  навчання учнів українських шкіл в гміні Городло.

        

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут