Між депутатами Володимир-Волинської міської ради Русланом Морозом та Ярославом Жуком відбулася штурханина у залі засідань просто під час комісії з питань містобудуванння, ЖКГ, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин.

Щоб розібратися у ситуації  «Княжий Град» поспілкувався з обома сторонами конфлікту. Ярослав Жук поспілкувався з нами телефоном, а також надав письмовий коментар з його позицією. У Руслана Мороза – взяли коментар телефоном.

Що сталося?

18 лютого на засіданні «земельної» комісії був присутній Ярослав Жук, який не входить до цієї комісії, але має право на ній перебувати з правом дорадчого голосу.

Він прийшов, щоб висловитися щодо двох питань: про штучно створену «схему» передачі у приватну власність землі біля будинку №100 на вул. Ковельській  депутатці  міськради сьомого скликання , яка має  безпосереднє відношення до власності  приміщень у цьому будинку, а також мав поклопотатися про тривалу бюрократичну тяганину жительки міста, яка звернулася до депутата за допомогою, з виділенням їй невеликої частини землі біля будинку.

Читати також: У Володимирі-Волинському поменшало депутатів фракції “Самопоміч”

Коли Жук хотів пояснити важливість виділення землі для мешканки міста, «Мороз двічі намагався силоміць вивести його з зали засідання. Також намагався відірвати вухо, але спроба завершилася невдало», – розповів Ярослав Жук.

Читати також: «Корупційні» земельні питання проштовхнули двоє депутатів у Володимирі

Поліція приїжджала двічі

Постраждалий викликав поліцію спершу через штурханину з Морозом та через те, що його тягнули за вухо. До правоохоронці звернувся,  «для того , щоб  надати можливість йому виконувати свої депутатські повноваження , які  чітко визначені і гарантуються йому законодавством України».

Після перерви конфлікт продовжився. Цього разу – через те, що Ярослав Жук приніс із собою відеокамеру, яка дуже «муляла» Руслану Морозу, тож він вирішив її забрати з рук Жука.

«Але при таких діях Руслана Мороза дісталось тільки  добре столу в  депутатській залі, за яким сидів Жук. Стіл був пошкоджений Русланом Морозом», – додав Ярослав Жук.

Читати також: «Княжому Граду» погрожує депутат міської ради. ПОЗИЦІЯ

Цього разу Ярослав Жук викликав поліцію, щоб депутата Мороза втихомирили та дали можливість Жуку інформувати про  причини  і необхідність  вилучення з напередодні прийнятого рішення питання  продажу  землі  біля будинку № 100 по вул. Ковельській.

На вимогу депутата Жука працівники поліції склали акт псування  депутатом Морозом майна громади.

Зі слів Жука, «депутати профільної земельної комісії майже в повному складі не підтримали його проект рішення про припинення чи призупинення цієї штучно створеної деякими депутатами та чиновниками «схеми» з продажу землі біля будинку №100 на вулиці Ковельській під інтереси однієї з  місцевих слуг  народу».

Депутат  Ярослав Жук вважає, що «Руслан Мороз вчинив діяння, які  мають ознаки кримінальних правопорушень, що зазначені в Кримінальному кодексі України».

Читати також: Секретар міськради у Володимирі систематично перевищує повноваження – Жук

А що каже Руслан Мороз?

Редакція сайту «Княжий Град» зв’язалася з депутатом телефоном. Він був небагатослівним. Сказав лише, що все добре.

“Я Вам сказав: Всьо харашо. Побачимося – поговорим. Давай”, – поговорили як добрі старі друзі 🙂 

 

Чи  буде продовження цього інциденту  між депутатами – покаже час.  «Княжий Град» слідкуватиме за цим інцидентом і надалі, і Ви першими дізнаєтеся про подальший розвиток подій.

Читати також:

НЕцензурна рада: як відбувається «земельна» комісія у Володимирі-Волинському. БЛОГ

 

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут