У Рожищі започаткували челендж «Поділись своїм добром» з надання допомоги людям, які цього потребують.

Акцію розпочали у понеділок, 17 лютого, у Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Ініціатива належить працівникам Територіального центру соціального обслуговування Рожищенського району, – пише Волинь24.

“Порцію доброти від працівників територіального центру отримала літня бабця, ветеран праці із пенсією розміром 2000 грн. Передаємо свій челлендж місцевій владі, соціальним партнерам, громадським активістам та жителям міста. Маємо надію, що #поділисьсвоїмдобром не буде одноденною акцією доброти”, – йдеться на сторінці Терцентру у фейсбуці.

Волинян запрошують приєднатися до челенджу «Поділись своїм добром»

Акцію-доброти підтримали працівники Рожищенської міської ради.

“У рамках челенджу закупили продуктові набори двом мешканцям міста – 97-літньому рожищанину та 82-річній рожищанці. Людям, яким, на нашу думку, потрібна допомога та добре слово. Девізом Дня спонтанного добра можна вважати слова американського класика: «Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвою». Будьмо добрі й уважні до інших, борімося з черствістю і байдужістю душі, адже людина щаслива тоді, коли вона віддає”, – закликають на сайті міськради.

Волинян запрошують приєднуватися до челеджу та висвітлювати свої добрі справи у соціальних мережах з хеш-тегом #поділисьсвоїмдобром.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут