У центрі обслуговування клієнтів «Волиньгаз» у м. Володимир-Волинський відбулася відкрита зустріч зі споживачами у центрі обслуговування клієнтів.

Про це “Княжому Граду” повідомили у пресслужбі “Волиньгазу”.

Начальник Володимир-Волинського відділення «Волиньгаз» Олег Бомазюк на прикладі одного зі споживачів пояснив як відбувається доставка газу та нарахування послуги розподілу природного газу.

Світлина від АТ "Волиньгаз".

Фактично, в січні 2020 року споживач зекономив, адже оплатив менше, ніж повинен був би при діючому тарифі виходячи із фактичних обсягів споживання: «Січень 2019 року.

Обсяг споживання: 185,71 м3. Сума до сплати: 1 587,66 грн, у тому числі: плата за розподіл: 159,00 грн (10,01 % від загального платежу).

Січень 2020. Обсяг споживання: 168,25 м3. Сума до сплати: 1 074,03 грн, у тому числі: плата за розподіл: 86,64 грн (8,07 % від загального платежу)».

Діяльність газових компаній контролює держрегулятор НКРЕКП.

Працівники газорозподільних підприємств діють в рамках чинного законодавства. Про всі нововведення розповідають і пояснють споживачам у Центрах обслуговування клієнтів. «Продаж газу відділено від його доставки згідно з постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг від 24 грудня 2019 року, – наголосив начальник Володимир-Волинського відділення АТ «Волиньгаз» Олег Бомазюк.

-З січня 2020 року споживачі отримують два рахунки: один за спожитий газ, другий – за послугу з його доставки». Відвідувачів на зустрічі в центрі обслуговування клієнтів м. Володимир-Волинський також турбувало питання нульового споживання газу. «У березні держава повинна прийняти остаточне рішення, яке регулюватиме цю проблему», – проінформував начальник відділення Олег Бомазюк.

Щоп’ятниці о 15:00 год. у всіх семи Центрах обслуговування клієнтів «Волиньгаз» відбуваються зустрічі-діалоги газовиків та споживачів.

Світлина від АТ "Волиньгаз".

Усі охочі мають змогу в дружній атмосфері поспілкуватися із керівниками відділень та менеджерами, які люб’язно і фахово відповідають на актуальні питання газопостачання. Наступний відкритий діалог відбудеться у п’ятницю, 21 лютого, о 15:00 год. в усіх Центрах обслуговування клієнтів «Волиньгаз».

Адреси Центрів обслуговування АТ «Волиньгаз»:

м. Луцьк, просп. Молоді, 14 А.

м. Ковель, вул. С.Бандери, 34 А.

м. Горохів, вул. Козацька, 98.

м. Ківерці, вул. Матросова, 9.

м. Володимир – Волинський, вул. Сагайдачного, 85.

м. Камінь – Каширський, вул. Хотешівська, 9.

смт. Ратне, вул. Газіна, 20.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут