Головне зображення - ілюстративне

У Володимирі-Волинському можуть збільшити кількість працівників відділення муніципальної поліції Володимир-Волинської міської ради.

Про це стало відомо під час оперативної наради міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка з керівниками управлінь міста сьогодні, 18 лютого, – інформує сайт «Княжий Град».

Попередньо планується збільшення працівників на дві штатні одиниці.

«У нас є начальник та інспектор (у муніципальному відділенні поліції – ред.). Треба додаткових працівників, які б вирішували питання з місцями для паркування автомобілів, реєстрували правопорушення. Ми могли б відправити їх на навчання до муніципальної варти Луцька, щоб тут приводити все до порядку», – зазначив Петро Саганюк.

До слова, відповідно до штатного розпису, структура відділення муніципальної поліції складається з начальника відділення, інспекторів відділення, інспекторів-чергових відділення та бухгалтера.

Штатний розпис відділення муніципальної варти затверджує міський голова. Право внесення змін до визначеності чисельності відділення муніципальної варти, яка утримується за рахунок місцевого бюджету, належить до виключних повноважень міської ради за поданням міського голови.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут