За клопотанням прокурора Володимир-Волинської місцевої прокуратури у Волинській ОДА перевірять документи, що стосуються будівництва дороги у Володимир-Волинському районі.

Про це відомо з ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів Володимир-Волинського міського суду від 14 лютого, – інформує сайт Володимира-Волинського «Княжий град».

Нагадаємо, Володимир-Волинська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження про розтрату бюджетних коштів і зловживання, вчинені посадовцями Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації, службовцями органів місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання у ході здійснення у 2019 році ремонту доріг місцевого значення у Володимир-Волинському районі.

Справу розслідують за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст.366 КК України (Службове підроблення).

Досудове розслідування встановило:

«…службові особи Департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації, діючи у змові із службовими особами органів місцевого самоврядування та посадовими особами підрядних організацій вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт з ремонту доріг загального користування, та таким чином вчинили розтрату бюджетних коштів.

Так, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України провели перевірку використання бюджетних коштів виділених на проведення капітального ремонту автомобільної дороги місцевого значення 030101 Кладнів-Микитичі-Стенжаричі-Білин-а/д Р15-Овадне-Красностав-Свійчів-Бегета-Микуличі-а/д Н-22 на відрізку від 40 км. 100 м. до 49 км. 13 м.

Під час перевірки встановили, що між Департаментом інфраструктури та туризму Волинської обласної державної адміністрації та Товариством з обмеженою відповідальністю «Західавтодор», що є підрядником, 12.08.2018 укладено договір підряду № 37-3/18 на виконання середнього ремонту автомобільної дороги місцевого значення 030101 Кладнів-Микитичі-Стенжаричі-Білин-а/д Р15-Овадне-Красностав-Свійчів-Бегета-Микуличі-а/д Н-22 на відрізку від 40 км. 100 м. до 49 км. 13 м.

Вартість виконаних робіт становить

31 599 999,00 грн», – відомо з ухвали суду.

Оскільки об’єми коштів не відповідали результатам зробленого ремонту, що вказали у актах виконаних робіт, документи перевірять на експертизі.

Суд надав тимчасовий доступ до документів, документів, що стосуються виконання робіт із середнього ремонту автомобільної дороги місцевого значення з метою їх тимчасового вилучення для проведення відповідних експертиз.

Перевірять, зокрема, тендерну документацію, договори на виконання робіт (довідки форми КБ-3, акти виконаних робіт КБ-2в, платіжні доручення про перерахування коштів за виконані роботи) та інші документи, що стосуються безпосереднього виконання робіт.

Триває слідство.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут