Працівники Волинського рибоохоронного патруля затримали мешканця Володимира-Волинського, який ловив рибу незаконним знаряддям «екраном». За порушення чоловік постав перед судом.

Про це йдеться у постанові Володимир-Волинського міського суду, – інформує сайт «Княжий Град».

Він риболовив на річці Луга у селі Заріччя Володимир-Волинського району екраном кустарного виробництва із сіткоснастевих матеріалів.

Читати також: У Володимирі ловили рибу незаконним знаряддям

Чоловік спіймав 17 рибин плітка та 2 екземпляри риби лящ, загальною вагою 0,9 кг, яка була випущена живою у річку.

Йому висунули підозру про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП (Порушення правил здійснення інших видів спеціального використання об’єктів тваринного світу).

Риболова визнали винним у вчиненні адмінпорушення. Він заплатить штраф у розмірі 340 гривень та 420 гривень судового збору.

«Екран» кустарного виробництва, яким він ловив рибу, – конфіскують.

Нагадуємо, відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, забороненими знаряддями лову є такі, які не передбачені цими Правилами.

Забороняється риболовля із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих матеріалів, що не передбачені правилами промислового рибальства, а також способом багріння, спорудження гаток та запруд.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут