Дворічна Олександра Філімонюк із Луцька, у якої паралізувало всі кінцівки через двобічну пневмонію, перебуває у дуже важкому стані.

Про це з посиланням на маму дівчинки Олену Філімонюк пише ІА «Волинські новини».

Нагадаємо, наслідки важкої двобічної пневмонії змусили дворічну Олександру Філімонюк балансувати на межі життя і смерті. Нині дитина у критично важкому стані у відділенні інтенсивної терапії Волинської обласної інфекційної лікарні.

12 січня цього року дворічна Саша потрапила у реанімацію інфекційної лікарні в Луцьку. Ускладнення важкої двобічної пневмонії спровокували важкий діагноз – синдром Гієна-Баре та застійну бактеріальну двобічну пневмонію. Родина у розпачі, адже у дитини паралізувало всі кінцівки. Вона перебуває на штучній вентиляції легень, бо через параліч дихальних шляхів не може дихати самостійно.

Інформацію про стан маленької Саші підтвердили й у відділенні інтенсивної терапії Волинської обласної інфекційної лікарні. Станом на 15 лютого цього року дівчинка так і не вийшла з критичного стану, повідомила мама дитини.

«Моя донечка досі не вийшла з тяжкого стану. Щодня витрачаємо гроші на препарат для хімічного харчування Аміновен, і решту супутніх препаратів, включаючи антибіотики. Ми вичерпали всі фінансові запаси, і щоденні величезні витрати нам вже не осилити. Лікарі кажуть, що стан і досі надважкий. Чесно радять молитися і просити Бога про милість. Ми всі молимося за її здоров’я», – плаче Олена Філімонюк.

Тож сім’я маленької Сашуні просить усіх, хто вірує в Бога, незалежно від віросповідання, помолитися за спасіння дитини.

Номер картки для допомоги коштами: 5168 7573 2696 6589, Філімонюк Олена Анатоліївна

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут