Наразі частина українців очікує повернутися додому із закритого китайського міста Ухань, звідки почав поширюватися смертельний коронавірус. Однак не всі бажають повернутися в Україну. Так, киянин Юрій заявив про намір залишитися у місті заради нареченої.

Про це пише ТСН. Юрій разом з нареченою Роксен, громадянкою Південної Африки, живуть в місті-осередку коронавірусу вже понад два місяці.

Перед Новим роком чоловік зробив пропозицію коханій і вона погодилася. Уряд Південної Африки вирішив не евакуйовувати своїх громадян з Китаю, відтак Роксен не може залишити Ухань.

В Україну разом закохані також не можуть полетіти, адже вони ще не одружені офіційно.

“Тому 14 лютого ми залишаємось тут і будемо святкувати, як зможемо”, – сказав киянин.

Також пара розкрила подробиці проживання у закритому місті. За їхніми словами, в Ухані немає жодного дефіциту необхідних для життя товарів. Люди на роботу не ходять через оголошений карантин, але зарплати отримують. На вулиці жителі виходять дуже рідко і всі носять маски та рукавички.

Ми на 100% готові до подружнього життя. І сподіваємось, що до нашого весілля кордони Уханя відкриються і ми зможемо спокійно полетіти додому і зустрітись з нашими рідними,– зізнається Юрій.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут