Банани вважаються одним із найпопулярніших фруктів і на дієтах, і в різноманітних смаколиках. Тому часто люди обирають їх у якості заміни для сніданку. 

Про це інформує Радіо Максимум.

Популярний дієтолог Деріл Джоффрі розповів, що чимало людей допускаються помилки, коли обирають замість повноцінного сніданку банан. Справді, це економить час вранці, але натщесерце їсти цей фрукт – не найкраще рішення.

“Банани дадуть вам швидкий імпульс енергії, але незабаром ви втомитеся і відчуєте голод. Їх можна назвати природними цукерками – з’їдені вранці без нічого, ці плоди приведуть до збільшення рівня цукру в крові і спровокують загострений апетит, що призводить до переїдання”, – відзначив фахівець.

За словами дієтолога, банани справді є дуже корисним фруктом, адже містять чимало клітковини, калію, магнію та інших речовин, що зміцнюють стан здоров’я. Але вони у жодному випадку не можуть зарядити організм енергією аж до обіду.

“Вживання одних тільки плодів є поганою ідеєю. Потрібно поєднувати їх з корисними жирами – арахісовим маслом, натуральним йогуртом, кашами, які нейтралізують дію цукру і допоможуть запобігти сплеск інсуліну. Без такого балансування багато переваг бананів губляться, в той час як в крові збільшуються рівні цукру та кислоти”, – пояснив експерт.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут